четвер, 18 травня 2017 р.

Рефлексія. Модуль 4


З усього того, чому я навчилася на цьому тренінгу в Модулі 4,, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде ведення вікі-сторінок, ведення власних блогів, а також я думаю, що все ж таки метод проектів дуже ефективний для навчання різних за навченостю учнів.
Я думаю, що залучення учнів до самонавчання, самооцінки та взаємооцінки результатів своєї діяльності сприяє засвоєнню навичок ХХІ століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар