Мені сподобалося займатися на курсах. Разом з одногрупниками обговорювали важливе питання - впровадження в своїй роботі методу проекту. Із усього того, чому я навчилась на цьому тренінгові, на мою думку, для моїх учнів буде корисним створення різних проектів. Гадаю, що їх зацікавить пошукова робота, створення презентацій,буклетів,публікацій та їх обговорення.
Немає коментарів:
Дописати коментар