пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Модуль 11.Рефлексія

Мені сподобалося займатися на курсах. Разом з одногрупниками обговорювали важливе питання - впровадження в своїй роботі методу проекту. Із усього того, чому я навчилась на цьому тренінгові, на мою думку,  для моїх учнів буде корисним створення різних проектів. Гадаю, що їх зацікавить пошукова робота, створення презентацій,буклетів,публікацій  та їх обговорення.

Немає коментарів:

Дописати коментар